Endermologia LPG – co to jest, jakie daje efekty?

Odchudzasz się, ale dieta nie działa do końca tak, jakbyś sobie tego życzyła? To znaczy – tracisz na wadze i na obwodach, ale nadal masz problem z obwisłą skórą, grubszymi udami czy cellulitem? To dlatego, że najlepsze efekty rzeźbienia sylwetki osiąga się pracując nad nią kompleksowo! Dieta i ćwiczenia są absolutną podstawą, ale efekt „wow” uda Ci się osiągnąć, jeśli popracujesz również nad najbardziej newralgicznymi partiami ciała. Tymi, których nie da się „uformować” dietą i ćwiczeniami. Tymi, które najbardziej podkreślają Twój związek z niedawno utraconymi kilogramami… Na szczęście jest na to sposób – endermologia!

Czym jest endermologia LPG?

Pozbywanie się pozostałości po utraconych kilogramach, ale również defektów skóry, może być łatwe, przyjemne i bezbolesne, jeśli skorzystasz z serii nowoczesnych zabiegów endermologii LPG. Jest to specjalistyczny masaż skóry przeprowadzony przez głowicę z rolkami wykorzystującą ciśnienie. To właśnie dzięki fizycznemu zasysaniu lub wypychaniu skóry przez urządzenie, skóra jest bardzo intensywnie, a zarazem bezboleśnie masowana. To sposób masażu, który oddziałuje na głębokie warstwy skóry, pobudzając procesy regeneracyjne skóry. Prowadzi to do skutecznego pozbywania się tłuszczu podskórnego, który jest głównym winowajcą cellulitu i nieapetycznie wyglądających ud. 

Dlaczego endermologia jest potrzebna?

Części ciała, gdzie występuje cellulit i rozstępy, to te, w których skóra jest słabo napięta – to zwykle miejsca, które trudno jest „uruchomić” na siłowni. Są one nieco gorzej ukrwione, a nawet podczas wysiłku fizycznego nie dociera do nich wystarczająca ilość krwi, aby można było mówić o pełnym pobudzeniu tych stref. 

Niektóre osoby mają problem z akceptacją swojego ciała, nawet gdy uda im się schudnąć do osiągnięcia wymarzonego rozmiaru. Nie są zadowolone z tego, że pozostał im cellulit, rozstępy na brzuchu po ciąży, obwisła skóra na ramionach, wałeczki tłuszczu wokół talii. Zabieg endermologii może być dla nich zwieńczeniem ciężkiej pracy nad sylwetką, która jest tym trudniejsza, im starsza jest odchudzająca się osoba. Procesy regeneracyjne skóry nie zachodzą tak szybko u osób po30. roku życia, jak u nastolatek. Endermologia jest więc dla wielu osób sposobem na to, aby bez poddawania się chirurgicznym zabiegom odzyskać idealną sylwetkę i jędrną skórę! 

W jaki sposób zabieg wpływa na poprawę sylwetki?

Wytwarzane podczas zabiegów ciśnienie dociera do głębokich warstw skóry, w tym również do tkanki tłuszczowej. Najważniejszym zadaniem głowicy jest pobudzenie krążenia – gdy skóra jest lepiej ukrwiona i krew krąży w niej szybciej, wówczas skuteczniej dostarcza ona poszczególnym komórkom składniki odżywcze, a odbiera od nich produkty metabolizmu. Sprawia to, że każda komórka skóry jest lepiej odżywiona, a także oczyszczona, może więc pracować „na pełnych obrotach”. 

Efekt już po 6 zabiegach Endermologii ALLIANCE LPG. Chcesz mieć pięknie ciało na lato?;)
Zapraszamy:)

Gdy komórki skóry są właściwie odżywione, mogą pełną parą przeprowadzać procesy regeneracyjne – wytwarzają większe ilości kolagenu i elastyny, niezbędne do wypełniania blizn i rozstępów. Przyspieszane są także procesy spalania tłuszczu, przez co można dodatkowo schudnąć w miejscach, które są bardzo trudne do odchudzenia poprzez dietę i sport. 

Jak wygląda sesja zabiegu endermologii?

Przed pierwszym zabiegiem lekarz zbiera wywiad i ocenia ewentualne przeciwwskazania, a także określa typ morfologiczny sylwetki, poziom cellulitu oraz gęstość skóry. To parametry niezbędne do odpowiedniego zaprogramowania komputera, za pośrednictwem którego będzie wykonywał zabieg. 

Pacjent otrzymuje odzież ochronną, która nie tylko zapewnia mu odpowiedni poziom intymności, ale również zabezpieczy jego skórę przed bezpośrednim dotykiem rolek głowicy i ułatwia jej pracę. Następnie osoba przeprowadza zabieg, po ustawieniu odpowiednich programów komputera przykłada głowicę do skóry w newralgicznych miejscach i przesuwa ją. Wytwarzane przez głowicę podciśnienie regulowane jest przez komputer, aby zapewnić urządzeniu maksymalną wydajność, a przy tym najwyższą skuteczność tego zabiegu. Skóra jest w tym czasie ugniatana i masowana, odbywa się to w różnych kierunkach, co również ma na celu spotęgowanie wydajności procesu. 

Pojedynczy zabieg trwa około 45 minut. Można go wykonywać nawet trzy razy w tygodniu, tak długo jak zachodzi potrzeba, do osiągnięcia wyraźnych efektów. Zaleca się jednak, aby pomiędzy zabiegami utrzymać przynajmniej jedną dobę odstępu – aby procesy regeneracyjne miały szansę się zainicjować.

Jakie efekty daje endermologia LPG?

Endermologia LPG jest zabiegiem, który modeluje ciało, i tak też jest w istocie. Jego zadaniem nie jest tworzenie czegoś z niczego, ani rzeźbienie, lecz właśnie wygładzanie i dopieszczanie skóry. Poprawianie niedoskonałości. Potęgowanie efektów, jakie dało odchudzanie. Jakim osobom zaleca się ten zabieg?

Efekt po 6 zabiegach Endermologii ALLIANCE LPG
Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej 🙂
 • Borykającym się z cellulitem
 • Mającym rozstępy
 • Wszystkim, które chcą w nieoperacyjny sposób pozbyć się tłuszczyku zlokalizowanego w „trudnych” miejscach
 • Posiadającym blizny i zwłóknienia
 • Cierpiącym na nadmiar wody podskórnej
 • Narzekającym na niezbyt jędrną, obwisłą skórę
 • Mającym problem ze schudnięciem w miejscach takich jak bryczesy, łydki, boczki, ramiona, talia, czyli trudnych do odchudzenia
 • Zabieg przydaje się również w rozluźnianiu spiętych mięśni, a także w modelowaniu sylwetki po zabiegu liposukcji

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu endermologii?

Sam w sobie ten zabieg jest bardzo łagodny i niekrępujący. Podczas sesji pacjent może się całkowicie zrelaksować, podczas gdy poszczególne partie jego ciała będą dokładnie masowane, co jest odbierane jako bardzo przyjemne uczucie. Powoduje to natychmiastowe rozluźnienie mięśni, rozgrzanie i miłe uczucie ciepła rozchodzące się po ciele. 

Endermologia LPG jest szczególnie wskazana dla osób, które mają problem z zaakceptowaniem swojego ciała w różnych momentach swojego życia – po ciąży, po operacji pozostawiającej blizny, po schudnięciu dużej liczby kilogramów, a także dla wzmocnienia własnej pewności siebie! 

Jeśli masz wątpliwości, czy jest to zabieg dla Ciebie – nie zastanawiaj się dłużej, tylko wybierz się na konsultację do gabinetu, aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania i umówić się na pierwszy zabieg! 

Endermologia alliance lpg

 • 1 zabieg – 299,00
 • 3 zabiegi – 849,00
 • 6 zabiegów – 1699,00
 • 9 zabiegów – 2499,00
 • 12 zabiegów – 2899,00
 • Strój – 100,00 zł

Salon Kosmetyczny INSPIRATOR

Osiedle Stare Żegrze 36 Poznań

kom. 501254307