Jak endermologia i zdrowa dieta poprawiają kondycję skóry

Jak endermologia i zdrowa dieta poprawiają kondycję skóry

Chcąc zawsze wyglądać młodo, należy absolutnie krytycznie przyjrzeć się swojej skórze – to właśnie jej gładkość i jędrność jest wyznacznikiem młodości! Nie ma przy tym większego znaczenia, czy jest się szczupłym czy przy kości, ma się jasną czy oliwkowozłotą cerę. Kiedy ciało jest jędrne, wygląda się dużo młodziej, i można poczuć się naprawdę pewnym siebie! Jeśli zastanawiasz się, czy aby sobie pomóc powinieneś stosować zabiegi na skórę, czy może postawić na zdrową dietę, odpowiadamy zdecydowanie – wybierz jedno i drugie! Tylko synergiczne działanie diety i endermologii jest w stanie zapewnić fenomenalny wygląd skóry bez ingerencji chirurga plastycznego!

Jak endermologia poprawia stan skóry?

To przyjemny, bezbolesny zabieg polegający na zastosowaniu kontrolowanego podciśnienia bezpośrednio na skórę. Głęboki masaż całego ciała, szczególnie jego trudnych do wymodelowania ćwiczeniami partii, pozwala na stymulację procesów regeneracyjnych organizmu. Poprawia się krążenie, co wpływa na sprawniejsze odżywianie komórek i odprowadzanie metabolitów, czyli detoksykację tkanek. Regularne powtarzanie zabiegów endermologii LPG pozwoli na wysmuklenie ciała poprzez przyspieszenie spalania tłuszczu. Pomoże pozbyć się cellulitu i rozstępów dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, co bezpośrednio wpływa na naprawę zniszczeń skóry. Stanie się ona lepiej ukrwiona, bardziej elastyczna i gładka, a to rezultat, o który warto powalczyć!

Dlaczego należy dbać o zbilansowaną dietę?

Dieta nie powinna być dla nas czasowym rozwiązaniem pozwalającym uzyskać wymarzoną sylwetkę po kilku tygodniach wyrzeczeń. Powinna być częścią naszego życia – nie ta restrykcyjna, lecz zwyczajnie zdrowa, pełna składników odżywczych. W dobrze zbilansowanej diecie będzie miała znaczenie podaż makroskładników (białka, tłuszczy i węglowodanów), a także witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i wielu licznych związków bioaktywnych. Ich zadaniem jest maksymalne wysycenie komórek składnikami odżywczymi, aby mogły one w pełni sprawnie przeprowadzać procesy metaboliczne, czyli rosnąć, przetwarzać energię, odprowadzać toksyny. W takim jadłospisie nie może też zabraknąć odpowiedniej podaży płynów – dzięki wodzie komórki w ogóle są w stanie pracować w dogodnym dla nich środowisku. 

Dlaczego endermologia i zdrowa dieta idą ze sobą w parze?

Zabieg endermologii jest dla skóry tym, czym dla nas łyk kawy o poranku. Pozwala ją obudzić, wykrzesać z niej wszystkie siły witalne i daje chęci do działania. Jednak tak jak nie samą kawą człowiek żyje, tak i zabieg endermologii nie może w pełni skutecznie zadziałać, gdy skóra jest zaniedbana „od środka”. Pobudzenie krążenia będzie miało głęboki sens wówczas, gdy tkanki będą odpowiednio nawodnione. W środowisku pełnym wody dużo prościej jest pobudzać krążenie krwi, a skóra ma ułatwione odprowadzania toksyn z komórek, bo właśnie do tego finalnie zmierza ten zabieg. Również kolagen i elastyna są wytwarzane przez komórki skóry wtedy, gdy zostanie im dostarczona odpowiednia ilość wody i składników odżywczych. Same z siebie nie są w stanie zbyt wiele wyprodukować. 

To dlatego podstawowym zaleceniem dla osób poddających się endermologii jest picie dużych ilości wody po zabiegu. Oprócz tego trzeba koniecznie zadbać o właściwą dietę, pełną warzyw i owoców. Bez skrupułów dorzucaj do każdego swojego posiłku różne świeże warzywa i owoce: cząstkę papryki, miskę sałaty polanej dressingiem, garść orzechów, soczyste winogrona, kawałek arbuza… Nie zapominaj też o źródłach zdrowych kwasów tłuszczowych: orzechach, pełnych ziarnach, olejach roślinnych. To one wzmocnią Twoją skórę od wewnątrz, zapewnią jej właściwą ochronę i wspomogą jej procesy regeneracyjne. 

Kto skorzysta na endermologii?

Endermologia jest zabiegiem polecanym każdemu, kto pragnie poprawić stan swojej skóry i wymodelować ciało. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, problemy z układem krążenia i kłopoty sercowo-naczyniowe, poza tym jednak zdecydowana większość osób skorzysta na regularnych zabiegach. Efekty endermologii są długotrwałe i szybko zauważalne. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie ukrwiona i pobudzona, a po kilku zabiegach można zaobserwować wyraźne zmiany na korzyść jej gładkości i elastyczności. To sposób na długotrwałe utrzymanie się efektów, jednak warunkiem jest utrzymywanie zdrowego, aktywnego trybu życia – regularnych ćwiczeń, picia dużych ilości wody, utrzymywania zbilansowanej diety. Komu najbardziej polecane są zabiegi?

 • Osobom, które schudły i pragną ujędrnić obwisłą skórę po odchudzaniu
 • Osobom, które mają problemy ze schudnięciem w trudnych partiach ciała – uda, boczki, łydki 
 • Osobom w średnim wieku, które chciałyby ujędrnić swoją skórę i odjąć sobie lat
 • Paniom, które borykają się z rozstępami po ciąży
 • Wszystkim, którzy cierpią na defekty skóry takie jak blizny, zwłóknienia
 • Osobom, które postawiły na zdrowy tryb życia i nie mogą się doczekać wyraźnych efektów widocznych w lustrze

Połączenie zdrowej diety, aktywności fizycznej i odpowiednio dobranych, regularnych zabiegów na ciało to doskonały patent na to, aby wreszcie móc pochwalić się na plaży takim ciałem, o jakim zawsze się marzyło! 

Endermologia alliance lpg

 • 1 zabieg – 299,00
 • 3 zabiegi – 849,00
 • 6 zabiegów – 1699,00
 • 9 zabiegów – 2499,00
 • 12 zabiegów – 2899,00
 • Strój – 100,00 zł

Salon Kosmetyczny INSPIRATOR

Osiedle Stare Żegrze 36 Poznań

kom. 501254307

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *